Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

    2022'de İstanbulda kurulan firmamız banyo aksesuarları, banyo ve mutfak armatürleri, musluklar, duş takımları ve duş sistemleri, sifon ve yer süzgeçleri, bağlantı elemanları, yedek parçalar, duş hortumları ve sıhhi tesisat malzemeleri gibi yapıya dair hemen her alanda hizmet vermektedir.
    Geleneksel banyo ve duş malzemelerinin yanısıra yenilenen formatlar ile kaliteden ödün vermeden ürün yelpazemizi genişletip siz değerli çalışma arkadaşlarımıza güncel olan ürünler ile hizmet sağlamak birinci hedefimizdir.
    Bu çerçevede firmamız güçlü iş birlikleri ile müşterilerimize kaliteli ve aynı zamanda rekabetçi fiyatlarla ürün temini sağlamaktadır. Tüm teknolojik gelişmeler yakından takip edilip sektörümüz ile bağlantısı olan her yeniliği müşterilerimize sunup sektör trendlerinden de kopmadan ürün yelpazemizi geliştirerek sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Müşteri talepleri doğrultusunda, kaliteden ödün vermeden istenilen ürünleri en kısa sürede müşterimize ulaştırmak, sonrasında diğer teknik konularda özverili bir şekilde hizmet vermeye devam etmektir.

Vizyonumuz

Hizmet sağladığımız tüm alanlarda kaliteli, verimli ve güvenilir bir ekol oluşturarak, yalnızca yurtiçinde değil yurtdışında da kalite güvencesiyle tanınan bir model olmaktır.